O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją środków ochrony roślin oraz doradztwem agronomicznym i sadowniczym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym klientom najlepsze na rynku wsparcie w dziedzinie ochrony roślin, nawozów, maszyn i narzędzi rolniczych. Rolnicy otrzymują od nas doradztwo w tematyce rolnictwa i własnych gospodarstw rolnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu środkami ochrony roślin i nawozów światowych koncernów chemicznych oraz artykułami zaopatrzenia rolnictwa.

Firma zlokalizowana jest w rejonie sandomierskim, jednym z największych zagłębi sadowniczych w Polsce. Jesteśmy liderem sprzedaży w tym okręgu, dzięki czemu zrzeszamy grupę zadowolonych sadowników i rolników w regionie.


Agro-Handel to przede wszystkim silna marka, oparta na połączeniu pasji do rolnictwa, doświadczeniu i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. To firma rodzinna, z całkowicie polskim kapitałem. Jej założycielami byli Marek i Jerzy Lipiec, którzy rozpoczęli działalność w 1990 r. Dzięki ciągłemu rozwojowi i stałej modernizacji obiektu, jesteśmy obecnie najbardziej rozpoznawalnym dystrybutorem środków ochrony roślin w regionie.


Dysponujemy sklepem ze środkami ochrony roślin jak również posiadamy Okręgową Stację Kontroli Technicznej Pojazdów oraz Stację Paliw, serwis tachografów, regenerację DPF oraz franczyzujemy sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene. W 2000 roku firma zakupiła przedsiębiorstwo transportowe co pozwoliło poszerzyć działalność w zakresie transportu międzynarodowego. Wykonujemy przewozy ładunków na terenie całej Europy oraz usługi związane z tą branżą.
Aktualnie nasza firma skupia ponad 60 pracowników, którzy działają w kilku branżach znajdujących się w naszym kompleksie.